Ultimele subiecte
» Reclamatii
Vin Iun 11, 2010 9:18 am Scris de Admin

» !
Mier Iun 09, 2010 2:03 pm Scris de Admin

» am castigat un ipod shuffle 4 gb...si maine se fac 14 zile de cand astept sa-l primesc
Lun Iun 07, 2010 9:44 am Scris de Admin

» Ghid Incepatori (ar prinde bine asa ceva ca nu gasesc)
Mar Iun 01, 2010 9:01 pm Scris de mrtudor

» Solicit un mic ajutor daca se poate
Mar Iun 01, 2010 8:18 am Scris de Admin

» Intrebari despre "useri"
Lun Mai 31, 2010 8:15 am Scris de Admin

» Informatii generale despre licitatii
Vin Mai 28, 2010 9:02 am Scris de Admin

» nici moderatorii nu respecta propriile conditii
Joi Mai 27, 2010 9:41 am Scris de Admin

» buna ziua!!
Mar Mai 25, 2010 8:28 am Scris de Admin

Parteneri
Pretbomba
Statistici
Avem 218 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: tuxedo

Membrii nostri au postat un numar de 483 mesaje în 25 subiecte
Bookmarking social

Bookmarking social digg  Bookmarking social delicious  Bookmarking social reddit  Bookmarking social stumbleupon  Bookmarking social slashdot  Bookmarking social yahoo  Bookmarking social google  Bookmarking social blogmarks  Bookmarking social live      

Pastrati adresa Pretbomba.ro pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Pretbomba.ro pe site-ul dvs. de bookmarking social

Citeste si da-ti cu parerea

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

razvil

Mesaj  el_nino576 la data de Vin Ian 08, 2010 8:32 pm

scuzama daca tu credeai ca fac referire la tine, nu fac, acum ceva timp cand a aparut forumul, unii faceau reclama altor site-uri

el_nino576

Data de inscriere : 25/12/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

.....

Mesaj  razvil la data de Vin Ian 08, 2010 8:26 pm

el_nino576 a scris:salut. daca vreti sa vorbiti despre alte site-uri tip pretbomba, sau despre pretbomba. ca sa nu ii mai enervam pe ceilalti uitati aici un link: acesta este un forum,
http://forum.softpedia.com/index.php?s=b0c409c63ea133e5cb94dbe73e48e6be&showtopic=425331&st=774

scz Razz
Nu am facut reclama acelui site....nu i-am spus numele,iar cei care ma vad acolo stiu de acest site,nu au aflat doar acum.

razvil

Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

forum

Mesaj  el_nino576 la data de Vin Ian 08, 2010 7:55 pm

salut. daca vreti sa vorbiti despre alte site-uri tip pretbomba, sau despre pretbomba. ca sa nu ii mai enervam pe ceilalti uitati aici un link: acesta este un forum,
http://forum.softpedia.com/index.php?s=b0c409c63ea133e5cb94dbe73e48e6be&showtopic=425331&st=774

el_nino576

Data de inscriere : 25/12/2009

Sus In jos

Re: Citeste si da-ti cu parerea

Mesaj  Leu la data de Vin Ian 08, 2010 6:31 pm

razvil a scris:Asa e cum zici tu....trebuie sa stii cand sa te opresti.
Eu de regula vand produsele pe care le castig,doar ce am eu nevoie si folosesc tin pt mine Smile
De exemplu acel LCD de azi il doresc pt mine si de aceea,voi licita mult pentru el Smile

Of , Doamne si eu care vroiam sa licitez si eu la acel LCD azi , dar se pare ca nu am nici o sansa .... Very Happy ))) Very Happy
Sunt sigur ca o sa-l castigi tu , daca vrei un pronostic... pana in maxim 10-12 lei.
Bafta ! Laughing
Leu

Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Leu

Mesaj  razvil la data de Vin Ian 08, 2010 6:25 pm

Asa e cum zici tu....trebuie sa stii cand sa te opresti.
Eu de regula vand produsele pe care le castig,doar ce am eu nevoie si folosesc tin pt mine Smile
De exemplu acel LCD de azi il doresc pt mine si de aceea,voi licita mult pentru el Smile

razvil

Sus In jos

Licitatii razvil

Mesaj  Leu la data de Vin Ian 08, 2010 6:08 pm

razvil a scris:Stai sa vezi ce bataie o fie in seara asta pe LCD de la 19:00 acolo unde am castigat LCD pe care ai vazut tu.....am castigat foarte multe acolo.....laptop,ceas,aparate foto,LCD,chestii mai marunte putin.....si nu mai stiu,dar am si bagata o gramada de bani.Oricum am bagat cred ca peste 5000 de credite Wink.....dar oricum sunt pe castig......si totusi,nush de ce am incredere mai mare in pretbomba,chiar daca sunt pe pierdere.Ciudat nu? Wink)
Sper ca in seara asta sa nu mai am probleme cu netu sau cu serverul lor si asa poate il castig si pe asta Razz Sunt pregatit cu multe credite sa castig Razz.
Sunt pregatit cu 1 PC si un Laptop si doua tipuri de internet,ca sa nu mai am probleme cu netul.Dar daca serverul lor se va bloca nu am ce face Sad. La N97 Mini s-a blocat serverul lor.....cred,pentru ca eram la fel de pregatit. Razz

Da , am vazut ca ai castigat foarte multe produse , sper sa te folosesti cu placere de ele.
Dar , daca imi permiti , un mic sfat .... , totusi si aceste licitatii sunt ca si niste jocuri de noroc si daca nu stii cand sa te opresti devin clar un viciu , din care cu greu mai poti iesi .
Si eu am jucat destul de mult pe aceste site-uri , nu am castigat asa mult ca tine , dar am observat ca am inceput sa devin dependent de ele asa ca am lasat-o mai moale .
Crede-ma, am acasa o serie de produse castigate care nici macar nu le-am desigilat , pur si simplu am jucat si le-am castigat doar asa din pasiunea jocului .
Inca odata bafta in aceasta seara , o sa urmaresc licitatiile , dar totusi ia in consideratie sfatul meu ! Laughing Laughing Laughing
Leu

Sus In jos

Licitatii Leu

Mesaj  razvil la data de Vin Ian 08, 2010 5:58 pm

Stai sa vezi ce bataie o fie in seara asta pe LCD de la 19:00 acolo unde am castigat LCD pe care ai vazut tu.....am castigat foarte multe acolo.....laptop,ceas,aparate foto,LCD,chestii mai marunte putin.....si nu mai stiu,dar am si bagata o gramada de bani.Oricum am bagat cred ca peste 5000 de credite Wink.....dar oricum sunt pe castig......si totusi,nush de ce am incredere mai mare in pretbomba,chiar daca sunt pe pierdere.Ciudat nu? Wink)
Sper ca in seara asta sa nu mai am probleme cu netu sau cu serverul lor si asa poate il castig si pe asta Razz Sunt pregatit cu multe credite sa castig Razz.
Sunt pregatit cu 1 PC si un Laptop si doua tipuri de internet,ca sa nu mai am probleme cu netul.Dar daca serverul lor se va bloca nu am ce face Sad. La N97 Mini s-a blocat serverul lor.....cred,pentru ca eram la fel de pregatit. Razz

razvil

Sus In jos

Leu

Mesaj  razvil la data de Vin Ian 08, 2010 5:51 pm

Ms Leu Smile
Bafta si tie la licitatii Wink

razvil

Sus In jos

Felicitari si scuze

Mesaj  Leu la data de Vin Ian 08, 2010 5:47 pm

razvil a scris:ms de felicitari Razz
Imi pare rau ca nu am luat playstation si am licitat foarte multe credite,dar mi-a picat netul ca il luam eu pana la urma Razz.
Legat de adaosuri eu ti-am dat un exemplu cu adaos de 100% pentru ca vand unele produse care au un pret mai mic,chiar si cu adaos de 500% Smile))) si vorbesc foarte serios. Exemplu: costul de productie al unei sticle de 2Lt de coca cola este de 0,14 Euro.....si tu platesti 1 Euro pe el.....deci cat e adaosul?Nu cu asta ma ocup,dar asta e un exemplu bun pentru ca toata lumea stie de coca cola.

Multa bafta Wink

Ok , razvil , scuze de tonul pe care l-am avut , era sub forma de gluma oricum !
Am inteles eu gresit mesajul tau , ca era doar un exemplu .
Felicitari inca o data si bafta in continuare la licitatii !
Esti profesionist .... ce s-o mai tot lungim ! Very Happy Very Happy Very Happy
Leu

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Vin Ian 08, 2010 3:48 pm

lupsee a scris:Da si de mine se zicea ca sunt robot Smile)))) plasat pe categoria ps3 Smile)) adevaru ca sunt si nesimtit 5x ps3'uri am agatat pe Pb Smile)) ultimul fiind si cel mai greu de castigat in care ma duelam cu userul dubios "szastibor" in care am pierdut peste 600 de credite :-j la final l am castigat dar cu ajutorul sistemului lor... licitatia sa blocat la 0:03 si cand sa deblocat mi a aparut "Vandut" Smile) noroc pur as putea spune Very Happy dar oricum am platit pe el mai mult decat facea in magazin..cu credite si pret final...
Deci cum am spus si in cealalta categorie fiecare utilizator alege cum sa liciteze.
Admin
Admin

Data de inscriere : 14/12/2009

Vezi profilul utilizatorului http://pretbomba.forumz.ro

Sus In jos

lupsee

Mesaj  lupsee la data de Vin Ian 08, 2010 3:15 pm

Da si de mine se zicea ca sunt robot Smile)))) plasat pe categoria ps3 Smile)) adevaru ca sunt si nesimtit 5x ps3'uri am agatat pe Pb Smile)) ultimul fiind si cel mai greu de castigat in care ma duelam cu userul dubios "szastibor" in care am pierdut peste 600 de credite :-j la final l am castigat dar cu ajutorul sistemului lor... licitatia sa blocat la 0:03 si cand sa deblocat mi a aparut "Vandut" Smile) noroc pur as putea spune Very Happy dar oricum am platit pe el mai mult decat facea in magazin..cu credite si pret final...

lupsee

Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

roboti

Mesaj  razvil la data de Vin Ian 08, 2010 1:46 am

pe unele forumuri sunt trecut pe lista robotilor pe aceste site-uri de licitatii Smile)
Ca si robot,lucrez pentru toate site-urile de licitatii.
Am cont pe 7 site-uri de licitatii.....va dati seama cati bani castig de la administratori ca sunt angajat ca si robot ? Smile))
Cineva mai spunea ca sunt angajatul pretbomba,pt ca m-am apucat sa comentez pe aici......nah ca l-am tras in tzeapa pe administratorul de aici ca lucrez si pentru alte site-uri Smile))))

razvil

Sus In jos

Ms :P

Mesaj  razvil la data de Vin Ian 08, 2010 1:41 am

ms de felicitari Razz
Imi pare rau ca nu am luat playstation si am licitat foarte multe credite,dar mi-a picat netul ca il luam eu pana la urma Razz.
Legat de adaosuri eu ti-am dat un exemplu cu adaos de 100% .Exemplu: costul de productie al unei sticle de 2Lt de coca cola este de 0,14 Euro.....si tu platesti 1 Euro pe el.....deci cat e adaosul?Nu cu asta ma ocup,dar asta e un exemplu bun pentru ca toata lumea stie de coca cola.

Multa bafta Wink

Ultima editare efectuata de catre razvil in Lun Ian 11, 2010 5:40 pm, editata de 1 ori

razvil

Sus In jos

Citeste si da-ti cu parerea

Mesaj  Leu la data de Joi Ian 07, 2010 7:43 pm

Băiat deștept ești tu , măi Razvil sau cei fi!
Bine că stii tu comerț !
Exemplu ce l-ai dat tu este un fel de comerț de bișnițar !
Ce iei tu cu 500 Euro si vinzi cu 1000 Euro ?
Droguri sau poate produsele țăranilor care vin la poarta pieței , le cumperi camionul de lebenița cu 500 Euro si îl vinzi cu 1000 Euro ?

Felicitări totuși pentru Monitorul LCD Samsung , câstigat la celălat site !
Se pare că-ți merge bine afacerea cu comerțul , de licitezi așa mult si câștigi ! Laughing Laughing Laughing
Leu

Sus In jos

Mesaj  razvil la data de Joi Ian 07, 2010 6:25 pm

unroman a scris:Prea multe produse se repeta si la acelasi pret de achizitie nu zic se poate sa achizitionati mai multe produse ( expl usb nu te duci sa iei unul) dar ar fi mai bine la fiecare produs pentru care se liciteaza sa se ataseze si o facturica de unde a achizitionat "pretbomba" produsul, asa dispare orice dubiu ca prietenii dvs castiga produsele si le returneaza sa le bagati iar la licitatie. (nu e greu la fiecare produs sa dati un scan la factura iar datele de pe factura nu ar fi confidentiale ptr ca firma deja are datele pe site iar furnizorul se pot sterge datele cu caracter confidential dar tot ramane o data de achizitie si un nr de factura.

E absolut normal sa fie confidentiale preturile de cumparare ale unor produse de catre pretbomba.
Crezi tu ca daca eu as arata la toata lumea facturile mele de achizitie si vanzare,mi-ar mai vinde fabrica la acel pret? M-ar considera si pe mine un clinet final dupa aceea.Acuma eu nu spun ca pretbomba le ia la jumatate de pret,dar oricum are un pret mai bun.....si tu daca ai afla preturile cu care achizitioneaza pretbomba produsele,te-ai duce la furnizorul lor si le-ai spune sa iti dea si tie la acelasi pret ca stii ce adaos au si ca oricum se poate.Acest lucru nu este neaparat stipulat intr-un contract,dar daca vrei sa iti mearga bussines-ul trebuie sa stii cateva reguli de baza ale cometului.Dar mai sunt unii care nici nu stiu ce e ala comert,cauta undeva in dex si fac tot felul de propuneri aberante Smile)

Bafta.

Ultima editare efectuata de catre razvil in Lun Ian 11, 2010 5:39 pm, editata de 1 ori

razvil

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Joi Ian 07, 2010 5:01 pm

unroman a scris:Prea multe produse se repeta si la acelasi pret de achizitie nu zic se poate sa achizitionati mai multe produse ( expl usb nu te duci sa iei unul) dar ar fi mai bine la fiecare produs pentru care se liciteaza sa se ataseze si o facturica de unde a achizitionat "pretbomba" produsul, asa dispare orice dubiu ca prietenii dvs castiga produsele si le returneaza sa le bagati iar la licitatie. (nu e greu la fiecare produs sa dati un scan la factura iar datele de pe factura nu ar fi confidentiale ptr ca firma deja are datele pe site iar furnizorul se pot sterge datele cu caracter confidential dar tot ramane o data de achizitie si un nr de factura.
Buna ziua,
Punem un produs de mai multe ori la licitatie pentru a oferi posibiliatea si celor care nu l-au castigat in prima faza sa il achizitioneze.
Noi lucram cu furnizori in regim en-gros si primim discount si in functie de cantitate iar preturile pe care le avem sunt confidentiale.
Admin
Admin

Sus In jos

NELAMURIRE

Mesaj  unroman la data de Joi Ian 07, 2010 4:47 pm

Prea multe produse se repeta si la acelasi pret de achizitie nu zic se poate sa achizitionati mai multe produse ( expl usb nu te duci sa iei unul) dar ar fi mai bine la fiecare produs pentru care se liciteaza sa se ataseze si o facturica de unde a achizitionat "pretbomba" produsul, asa dispare orice dubiu ca prietenii dvs castiga produsele si le returneaza sa le bagati iar la licitatie. (nu e greu la fiecare produs sa dati un scan la factura iar datele de pe factura nu ar fi confidentiale ptr ca firma deja are datele pe site iar furnizorul se pot sterge datele cu caracter confidential dar tot ramane o data de achizitie si un nr de factura.

unroman

Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Mier Ian 06, 2010 3:58 pm

Acesta a fost scopul pentru care am deschis forumul, internetul geme de acuzatii, iar toate controale care s-au facut si faptul ca inca functionam si avem foarte multi utilizatori arata ca suntem ceea ce n-am propus, o copanie serioasa si un site de licitatii online in timp real corect.
Vom propune utilizatorilor care doresc sa posteze pe forum linkurile la produsele castigate si cine doreste sa posteze si factura. In cazul jocurilor loto etc. castigatorii au dreptul si acolo sa nu apara daca nu doresc este dreptul lor. Legea din Romania referitoare la confidentialitatea datelor precizeaza ca nu putem face publice datele utilizatorilor fara acordul acestora.
La sectiunea dovezi si laude utilizatorul wonderer a publicat linkul cu licitatia castigata de el.
Admin
Admin

Sus In jos

Mulțumesc

Mesaj  honest la data de Mier Ian 06, 2010 2:11 pm

Nu știu a cui a fost idea de la PrețBombă cu forumul acesta dar merită un premiu, nu sa făcut degeaba. Omul mai găsește răspunsuri la întrebările sale, mai vede părerile altora care pot fii pro sau contra, e bine venită acest forum. De ce să discutăm altundeva lucrurile noastre ( e vorba de useri de pe PrețBonbă ), decât aici unde putem să primim și răspunsuri, de la cei ce lucră la site. De altfel trebuie să asculți și partea cealaltă, nu numai pe cei ce acuză. Eu am avut câteva întrebări și mi sa răspuns repede și corect, n-am ce să le reproșezi, deși cred că nu prea le-au plăcut acele întrebări. Vreau să subliniez că nu sunt de la PrețBombă, n-am nici o legătură cu ei, nici măcar nu am câștigat la ei, în afară de câteva credite de 50, pe care le-am și pierdut repede. Nu mă număr printre cei norocoși. Și eu aștept mesaje pe forum de la cei ce au câștigat produse, la o valoare mai mică sau mai mare (LCD, Leptop, tastatură, căști etc.), nu fiind o rușine acest lucru sau ceva ce ar trebui să ascunzi. Ar fi mult mai bine pentru toți, decât să începem să imaginăm diferite scenarii de înșelătorie. Unde este ceva secret, apar imediat și cei care să dea cu părerea, e logic. Dacă nu știm ceva cum funcționeză atuncea le inventăm, ne imaginăm, ce nu este poate corect, doar suntem oameni. Așa se explică și faptul prin care au apărut speculațiile la adresa PrețBombă. Cea ce privește confidențialitatea, despre utilizatorii PețBombă, este interesant, căci cei ce câștiga la loto sau la bingo sunt arătați întregii țări, încă sunt obligați sa le facă publicitate acestora apărând la TV., demonstrând seriozitatea acestor firme, ca omul să vadă că nu le păcălesc. Iar în cazul dumneavoastră nu se poate. Ați putea cere celor ce au câștigat să scrie și ei ceva pe forum, bineînțeles dacă vor, nu var costa decât un telefon, ceva timp, câteva vorbe bune ( de altfel ei au câștigat, ar trebuii să fie mulțumiț ), nu ar fi un așa mare lucru să scrie câteva fraze pe acolo, și poate ați găsi și binevoitor care ar face. S-ar mai risipi astfel ceața care sa lăsat asupra siteului. Utilizatorii care contestă ( cred că majoritate covărșitoare sunt numai pierdanț, cum sunt și eu de altfel ) sinceritatea PrețBombă, acuzând-o de înșelătorie, s-ar mai liniști, știind că nu au pierdut la licitații cu niște roboți, sau useri angajați în joc. Au pierdut pt. nu au avut noroc și gata. Transparența e bine venită todeauna. Ați făcut primul pas cu acest forum, aștep următoarele. Să știț că nu e tare plăcut să pierzi o gramadă de bani și să nu primști nimic, de aceea aveți atâțea contestatari, e și normal, de altfel dacă totul se desfășoară corect, cum spuneți, fiind verificat firma de Protecția Consumatorilor, de Organele Fiscale ( existând facturi eliberate pe fiecare câștigator, cu datele acestora, acte prin care ei au preluat produsele respective ) și atunci seamană a joc de noroc și dacă e joc atunci să fie un joc corect. Cum am văzut e și foarte profitabil, cum spun unii sunt ''fraieri'' destuli, lucru cu care nu sunt de acord, pentru că toţi care am devenit utilizatori am vrut acelaşi lucru, să câştigam noi produse la preţ mic şi evident să piardă alţii, atunci noi eram cei ''deştepţi'' şi ei erau ''fraierii". Altfel spus toţi suntem la feli, ne-am înscris crezând în câștiguri bune și suntem nervoși când pierdem, să spun ca merităm ce a ce am pățit, nu fac totuși. Eu sper că cei de la PrețBombă sunt cinstiți, nu au nimic de ascuns, licitațiile se desfășoară în condiți legale, dar rămân cu concluzia că este un joc de noroc foarte costisitor, ai ce pierde.

honest

Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Mier Ian 06, 2010 10:52 am

honest a scris:Cum pot șterge contul meu de utilizator, dacă nu mai am nevoie de acel cont? Cum se procedează? Se poate șterge de către persoana care l-a creat, nu e vorba de alții? E vorba de propriul cont și de datele de acolo, date private. Toț care sunt utilizatori au un astfel de cont. Se șterg automat după o vreme de ne-utilizare sau rămân definitiv stocate?
Pentru a sterge un cont trimiteti email de pe adresa de email cu care este creat contul la pb@pretbomba.ro
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  honest la data de Mier Ian 06, 2010 10:49 am

Cum pot șterge contul meu de utilizator, dacă nu mai am nevoie de acel cont? Cum se procedează? Se poate șterge de către persoana care l-a creat, nu e vorba de alții? E vorba de propriul cont și de datele de acolo, date private. Toț care sunt utilizatori au un astfel de cont. Se șterg automat după o vreme de ne-utilizare sau rămân definitiv stocate?

honest

Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Mier Ian 06, 2010 10:23 am

unroman a scris:razvil esti angajat la pretbomba? Raspunzi mai mult decat un admin
Voi raspunde eu pentru razvil, nu este angajat si nu are nici un beneficiu, este doar un utilizator vechi al site-ului, care utilieaza site-ul si isi spune parerile dupa ce participa la licitatii nu inainte.
Admin
Admin

Sus In jos

razvil esti angajat la pretbomba?

Mesaj  unroman la data de Mier Ian 06, 2010 10:16 am

razvil esti angajat la pretbomba? Raspunzi mai mult decat un admin

unroman

Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Mier Ian 06, 2010 9:55 am

Regulile sunt respectate atat de utilizatori cat si de companie.
Nu exista utilizatori cu mai mult de 5 licitatii castigate in 28 de zile.
Sitemul blocheaza automat posibilitatea de a mai licita dupa 5 licitatii castigate.
Licitatiile de credite intra in cele 5 licitatii castigate in 28 de zile.
Admin
Admin

Sus In jos

Neadevarat

Mesaj  razvil la data de Mar Ian 05, 2010 11:06 pm

honest a scris:Apropo, licitațiile în care se câștigă credite se socotesc și ele ( e vorba de cele cinci licitații în decurs de 28 de zile )? Cine ține cont de ele, și cum se aplică? Adică prin ce metodă blocați pe cineva să mai liciteze, sau îi spuneți după ce a mai câștigat o licitație că nu are dreptul să mai câștige, nu mai având dreptul să primească produsul? Altfel spus cum se face ?

Nu este nici un user care a luat mai mult de 5 produse in termen de 28 zile de cand exista aceasta regula.
Dupa ce ai catigat 5 produse.....chiar daca dai click pe "Ofera" o sa iti apara un mesaj in care iti scrie ca ai atins limita maxima,deci nu poti sa apari printre licitatori sau sa consumi creditele pana nu trec 28 de zile de la PRIMA licitatie castigata (din seria de 5 ).
Sper ca m-am facut inteles.
Eu acum nu pot sa licitez pt ca am 5 licitatii castigate.
Aratami si mie unul care a castigat mai mult de 5 licitatii si eu ii dau in judecata pe astia de la pret bomba.

razvil

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum