Ultimele subiecte
» Reclamatii
Vin Iun 11, 2010 9:18 am Scris de Admin

» !
Mier Iun 09, 2010 2:03 pm Scris de Admin

» am castigat un ipod shuffle 4 gb...si maine se fac 14 zile de cand astept sa-l primesc
Lun Iun 07, 2010 9:44 am Scris de Admin

» Ghid Incepatori (ar prinde bine asa ceva ca nu gasesc)
Mar Iun 01, 2010 9:01 pm Scris de mrtudor

» Solicit un mic ajutor daca se poate
Mar Iun 01, 2010 8:18 am Scris de Admin

» Intrebari despre "useri"
Lun Mai 31, 2010 8:15 am Scris de Admin

» Informatii generale despre licitatii
Vin Mai 28, 2010 9:02 am Scris de Admin

» nici moderatorii nu respecta propriile conditii
Joi Mai 27, 2010 9:41 am Scris de Admin

» buna ziua!!
Mar Mai 25, 2010 8:28 am Scris de Admin

Parteneri
Pretbomba
Statistici
Avem 218 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: tuxedo

Membrii nostri au postat un numar de 483 mesaje în 25 subiecte
Bookmarking social

Bookmarking social digg  Bookmarking social delicious  Bookmarking social reddit  Bookmarking social stumbleupon  Bookmarking social slashdot  Bookmarking social yahoo  Bookmarking social google  Bookmarking social blogmarks  Bookmarking social live      

Pastrati adresa Pretbomba.ro pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Pretbomba.ro pe site-ul dvs. de bookmarking social

Dovezi si laude

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Re: Dovezi si laude

Mesaj  Glist3r la data de Lun Mar 29, 2010 10:52 pm

De ce nu pune nimeni nicio poza cu premiul primit + factura (in care sa blureze evident, detalii gen adresa, nume, etc) ?

Glist3r

Data de inscriere : 29/03/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Ma doare capul de atatea acuze!

Mesaj  Dolce23 la data de Vin Mar 26, 2010 7:45 pm

Pentru toti cei care nu sunt lamuriti cum ca, PretBomba este un site cu roboti, ca PretBomba da "teapa" si nu trimite produsele! Haideti sa va zic ceva....sunt inregistrat pe siteul asta de aproape 2 ani si am castigat foarte multe produse (printre care "Un Tv LCD, UN Aplle 8GB, 2 ceasuri Fossil si Casio, un Mp 3 Player, 2 parfumuri, Un Sistem Home Cinema, etc..)....nu are rost cati bani am cheltuit insa am castigat foarte mult! Ultimul produs pe care l-am castigat a fost un monitor Samsung ( pe 22 martie) si stii cand l-am primit? Ieri pe data de 25 martie (dupa 3 zile). Asa ca cei care spun ca PretBomba da tepe, ca are boti sa se duca pur si simplu pe alte siteuri care intr-adevar dau tepe! Eu spun doar atat "RESPECT pentru PRETBOMBA! Chiar este un site adevarat din toate punctele de vedere si mai ales REAL! Mult succes tuturor!

Dolce23

Data de inscriere : 26/03/2010

Sus In jos

inselaciuni ?!

Mesaj  b00gdanel la data de Mar Mar 09, 2010 9:39 pm

sincer am castigat si eu ceva..'100 muzee ale lumii' .astept sa primesc cartea..postez aici daca o primesc..insa ca si multi de aici ma intreb daca toate pers care liciteaza sunt reale...un ex ar fii SCORPATOREE , MANHS2 , RANGERNICK ..scz daca a-ti postat vreun mesaj si nu am vazut eu(asta daca existati)..nu stiu poate sunt din alta tara , sau poate nu vor sa posteze..nu mi se pare greu sa lasi un mesaj.."da ba ! am castigat si am primit si produsul acasa"...e cam dubios..castiga cam prea des Smile.

Astept cartea si va dau rasp.Respect..

b00gdanel

Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 29

Sus In jos

verificam

Mesaj  nita.stelian1 la data de Mar Feb 23, 2010 8:03 pm

verificam sa vad daca merge sa las mesaje pe forum

nita.stelian1

Data de inscriere : 23/02/2010

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Vin Ian 29, 2010 10:09 am

Admin a scris:
AVATAR a scris:Ne puteti spune de ce ati sters ultimii licitatori de la licitatiile mai vechi? Oricine poate vedea ca la licitatiile care apar pe site mai vechi de o anumita perioada nu mai apar ultimii licitatori, de altfel acest lucru a disparut si din contul fiecarui utilizator.

Informatiile de pe server mai vechi de o anumita perioada se arhiveaza si acesta este motivul pentru care nu mai apar catigatorii licitatiilor la cele care au fost arhivate, acesta perioada este mai veche de 12 luni.

As zice ca parca nu au trecut 12 luni http://www.pretbomba.ro/Default.aspx?p=2&id=8616 Totusi nu e in regula sa dispara din "Contul meu", poate vrei sa vezi cu cine te duelai acum o vreme

Acesta este o regula de arhivare a bazei da date, noi nu stergem acesti utilizatori ci acest lucuru se intampla in urma arhivarii.
Admin
Admin

Data de inscriere : 14/12/2009

Vezi profilul utilizatorului http://pretbomba.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj  AVATAR la data de Joi Ian 28, 2010 6:01 pm

Admin a scris:
AVATAR a scris:Ne puteti spune de ce ati sters ultimii licitatori de la licitatiile mai vechi? Oricine poate vedea ca la licitatiile care apar pe site mai vechi de o anumita perioada nu mai apar ultimii licitatori, de altfel acest lucru a disparut si din contul fiecarui utilizator.

Informatiile de pe server mai vechi de o anumita perioada se arhiveaza si acesta este motivul pentru care nu mai apar catigatorii licitatiilor la cele care au fost arhivate, acesta perioada este mai veche de 12 luni.

As zice ca parca nu au trecut 12 luni http://www.pretbomba.ro/Default.aspx?p=2&id=8616 Totusi nu e in regula sa dispara din "Contul meu", poate vrei sa vezi cu cine te duelai acum o vreme

Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Joi Ian 28, 2010 4:55 pm

Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  DANYBUZ la data de Joi Ian 28, 2010 4:39 pm

CataMury a scris:prietene nu vad sa fi castigat ceva, ai bagat alea 500 de credite? sau ai alt user pe site decat pe forum?

NU AM ALTUL...DE CELELALTE CREDITE ADICA DE CELE 500....AM MAI CASTIGAT UN PARFUM ARMANI MANIA LA CARE AM LICITAT 98 DE CREDITE http://www.pretbomba.ro/Default.aspx?p=2&id=12171 LA ASTA A TREBUIT SA CONTINUI SI A DOUA ZI...., SI UN APARAT DE RAS PHILIPS CU 12 CREDITE http://www.pretbomba.ro/Default.aspx?p=2&id=12160 SI RESTUL S-AU DUS LA O PLASMA PE CARE A LUAT-O ALTUL.... Crying or Very sad
ACUM O SA MAI BAG DACA O SA MAI PUNA PE SITE UN LAPTOP SONY VAIO....AJA NU CRED....

Ultima editare efectuata de catre DANYBUZ in Joi Ian 28, 2010 5:18 pm, editata de 3 ori

DANYBUZ

Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Intrebare pentru admin

Mesaj  AVATAR la data de Mier Ian 20, 2010 4:33 pm

Ne puteti spune de ce ati sters ultimii licitatori de la licitatiile mai vechi? Oricine poate vedea ca la licitatiile care apar pe site mai vechi de o anumita perioada nu mai apar ultimii licitatori, de altfel acest lucru a disparut si din contul fiecarui utilizator.

Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Mesaj  mandark4uu la data de Lun Ian 18, 2010 12:45 pm

eu am facut la un moment dat un calcul similar cu asta, si a reiesit ca merita afacerea, fara a face smecherii, asa ca nu cred ca se risca adminii sa faca prea multe ilegalitati (afacere perfect legala nu cunosc)

mandark4uu

Data de inscriere : 24/12/2009

Sus In jos

Dimensiunea castigurilor !

Mesaj  Leu la data de Mar Ian 12, 2010 10:36 pm

Nu stiu daca cineva dintre voi a stat sa calculeze vreodata care sunt cifrele (banii) care se invart la aceste licitatii.
Va dau un exemplu pentru ziua de 11.01.10 , calcul facut doar pentru produse , nu am inclus in calcul licitatiile la credite :
- suma preturilor obtinute la licitatii de produse in data de 11.01 : 354,41 lei
- total credite consumate : 354,41-(15 licitatii x 0,99 ) = 354,41-14,85 = 339,56 lei = 16.978 credite
- total cost credite (2,2 lei/credit) : 37.351 lei
- valoare totala a produselor licitate : 11.357 lei
- beneficiu total : 25.994 lei intr-o singura zi
Repet , calcul facut fara licitatiile pentru credite.
Acestea sunt dovezi si ca si laude "BRAVO PretBomba!"
Cred si eu in sfarsit ca , chiar nu are nevoie siteul de boti , roboti si alte chestii din acestea ....
Spor la licitatii !
Leu

Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

haram2d

Mesaj  wonderer la data de Mar Ian 12, 2010 8:08 am

Salut,

Scuzele mele ca am spus ca acuzi, insa cam asa reiesea din ce spuneai si din tonul folosit (poate pentru ca erai suparat ).
Uita-te cateva zile pe site, uita-te la licitatii si vei vedea ca sunt anumiti useri care liciteaza peste pretul produsului, poate din ambitie, poate ii ia valul, dar crede-ma ca au fost si licitatii care s-au dat cu 1 singur credit licitat (pret vanzare 1,01 lei si imi pare rau ca nu am timp acum sa stau sa le caut) sau care au fost castigate cu o singura oferta plasata (au licitat altii si a venit o persoana si a dat ofera si cu 1 credit a castigat produsul). Din aceste motive spuneam ca este un joc, care are si doza lui de noroc.
Sper si astept un raspuns sa-mi spui ca ai castigat si tu Smile Si sa-mi spui si ce produse Very Happy pentru ca sper sa fie mai multe.

O zi buna.

Salut.

wonderer

Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Mesaj  haram2d la data de Mar Ian 12, 2010 6:24 am

wonderer a scris:
haram2d a scris:
Admin a scris:Buna ziua,
Numarul de credite, pretul la care se ajunge este dat de utilizatorii interesati de produs.
Ne cerem scuze ca suntem un site serios si care are utilizatori. Dar puteti incerca site-urile care apar ca ciupercile dupa ploaie unde nu sunt utilizatori dar plin de surprize!

Bă frate ... m-ați omorât cu seriozitatea voastră... si cu chestia cu ciupercile dupa ploaie!!!! Când de fapt...! Eu v-am zis... faceam o probă...daca e real sau nu !:! Din pacate NU E !!! Succes în afaceri în continuare! PLEASE DELETE THIS ACOUNT mail: haram2d@yahoo.com! DANKE SCHON! No

Salut,

Oricat de greu de crezut pare acum pentru tine, sa stii ca e real si chiar poti castiga si cu putine credite. E un joc si ca orice joc are doza lui de noroc. Am pierdut si eu credite, dar am avut si noroc Smile
Faptul ca amandoi va doreati produsul, impreuna cu o doza mare de ambitie, a dus licitatia pana la ora respectiva. Daca-mi spui ca nu te-ai ambitionat nu te cred Smile Ai fi surprins sa vezi ca lumea liciteaza la 6 sau 7 dimineata (adminii pot confirma, ptr ca au avut mai de mult, de test cred, licitatii intr-o duminica dimineata parca de la ora 6,7,8 si 9. daca gresesc rog ii rog sa ma corecteze).
Ca si concluzie, intai gandeste-te daca banii pe care ii joci chiar esti dispus sa-i pierzi si abia apoi joaca, fa-ti o strategie la joc(in masura in care este posibil) si poate cel mai important este sa stii cand sa te opresti. Cred ca esti de acord cu mine ca puteai sa te opresti dupa 50 de credite licitate, de exemplu, si sa licitezi astazi la orice alt produs, dvd player la 1,65 lei s-a vandut, HDD extern la 2,51 lei, cred ca aveai mai multe sanse la aceste produse si cu siguranta erai multumit daca ai fi castigat unul dintre ele Smile
Decizia este in totalitate a ta daca sau daca nu mai vrei cont pe acest site, insa faptul ca ai pierdut o licitatie nu iti da dreptul sa acuzi.

O seara buna.

Salut.

...ehhh un raspuns care poate m-ar fi convins ca sunt oameni seriosi aici si poate m-ar fi convins sa continui "jocul". Pacat ca nu esti admin...! Aici se pare ca admini au altfel de conceptii! Nu era vorba ca nu e real...si acum mai cred ca se poate castiga si chiar ii respect pe oamenii cu ideea e GENIALA!!! Ai dreptate..poate ca nu am stiut eu cand sa ma opresc...chestia ilogica e una simpla si clara: nr de credite licitate de ... sa zicem "adversarul" meu...d'asta am CONSIDERAT ca este roBOT insa ... repet AM CONSIDERAT si nu AM ACUZAT ! Dar puteam usor trece peste asta cu un raspuns ca al tau!Smile Pacat...pe admini sau patroni...sau investitori cum sa le zic... i-a orbit banul probabil de nu mai gandesc limpede! Si chiar sunt deja penibili cu chestia ca sunt "site serios" (le-au murit laudatorii) si cu cea ca "alte site-uri au aparut ca ciupercile dupa ploaie". Am in mail vreo 3 raspunsuri identice de ale lor la cateva intrebari/nelamuriri d'ale mele!! Acum nu stiu ce sa mai cred...insa ceea ce zici tu e adevarat s-au vandut cu preturi mici acele produse...dar daca licitam si eu ...cum am mai licitat poate pateam la fel...cu multa ambitie din partea altor ... sa zicem "useri"!!! Poate e bine sa ai si o strategie...insa nu's un bun starteg poate !Smile Merci pt...atentia acordata! Nota 10 ... ar trebui sa te angazeze sa-i mai invetzi sa vb si pe admini...! Respect! Bye bye!

haram2d

Data de inscriere : 11/01/2010

Sus In jos

e real

Mesaj  wonderer la data de Lun Ian 11, 2010 10:34 pm

haram2d a scris:
Numarul de credite, pretul la care se ajunge este dat de utilizatorii interesati de produs.
Ne cerem scuze ca suntem un site serios si care are utilizatori. Dar puteti incerca site-urile care apar ca ciupercile dupa ploaie unde nu sunt utilizatori dar plin de surprize!

Bă frate ... m-ați omorât cu seriozitatea voastră... si cu chestia cu ciupercile dupa ploaie!!!! Când de fapt...! Eu v-am zis... faceam o probă...daca e real sau nu !:! Din pacate NU E !!! Succes în afaceri în continuare! PLEASE DELETE THIS ACOUNT mail: haram2d@yahoo.com! DANKE SCHON! No

Salut,

Oricat de greu de crezut pare acum pentru tine, sa stii ca e real si chiar poti castiga si cu putine credite. E un joc si ca orice joc are doza lui de noroc. Am pierdut si eu credite, dar am avut si noroc Smile
Faptul ca amandoi va doreati produsul, impreuna cu o doza mare de ambitie, a dus licitatia pana la ora respectiva. Daca-mi spui ca nu te-ai ambitionat nu te cred Smile Ai fi surprins sa vezi ca lumea liciteaza la 6 sau 7 dimineata (adminii pot confirma, ptr ca au avut mai de mult, de test cred, licitatii intr-o duminica dimineata parca de la ora 6,7,8 si 9. daca gresesc rog ii rog sa ma corecteze).
Ca si concluzie, intai gandeste-te daca banii pe care ii joci chiar esti dispus sa-i pierzi si abia apoi joaca, fa-ti o strategie la joc(in masura in care este posibil) si poate cel mai important este sa stii cand sa te opresti. Cred ca esti de acord cu mine ca puteai sa te opresti dupa 50 de credite licitate, de exemplu, si sa licitezi astazi la orice alt produs, dvd player la 1,65 lei s-a vandut, HDD extern la 2,51 lei, cred ca aveai mai multe sanse la aceste produse si cu siguranta erai multumit daca ai fi castigat unul dintre ele Smile
Decizia este in totalitate a ta daca sau daca nu mai vrei cont pe acest site, insa faptul ca ai pierdut o licitatie nu iti da dreptul sa acuzi.

O seara buna.

Salut.

wonderer

Sus In jos

Mesaj  haram2d la data de Lun Ian 11, 2010 6:29 pm

haram2d

Sus In jos

faceti un calcul

Mesaj  cristisk la data de Lun Ian 11, 2010 6:17 pm

SALUTAM,
nu vad ,sincer,de ce nu s-ar trimite produsele respective(cele castigate)..de ce spun asta....haideti sa ne folosim de matematica de clasa primara ....
In acest moment pe site ruleaza o licitatie la un notebook ASSUS...pret in magazine : 1400 RON
...tot in acest moment el a ajuns la un pret de 168 lei (aproximativ)...foarte bine...cine il ia e super pret...DAAR...ce inseamna 1 RON licitat la acest notebook? simplu 50 de credite consumate de utilizatorii site-ului....50 credite = 115 lei.(ptr ca la orice oferta se adauga 0.02 ron)asadar 1 ron adaugat=50 credite
167 ron cat e acum laptopul = 167 ron (pret laptop) x 115 lei(consumati real pe 1 ron licitat) = 19205 lei castiga site-ul pe acest notebook(in momentul de fata) .
PROFIT ? 19.205 lei -1400lei(pret achizitionare notebook din orice magazin) = 17.805 lei. cyclops cyclops
Deci,nu vad de ce nu s-ar livra produsele.
JOS PALARIA firmei .Ideea e geniala! cheers

cristisk

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Lun Ian 11, 2010 5:58 pm

Buna ziua,
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  haram2d la data de Lun Ian 11, 2010 5:53 pm

Admin a scris:
haram2d a scris:...aaaa... cum sa incep... roBOTI sunt... exemplu? La ora 03.30 am intrat la o licitatzie de 24h la care licita si o anume "persoana" ireala presupun cu id-ul ... DODOS1970...deci retinetzi la 03.30! Am intrat si yo cu creditele mele cele putine si ... am licitat pana la ora 05.30! 2 ore....!!! HMM! Dah si de unde mi-a venit ideea cu roBOT simplu ... a licitat mai mult decat valoarea produsului...unde-i logica...? Tot aici vin si cu un posibil raspuns al ... adminilor sau moderatorilor ce or fi p'aici...! Ca sa nu piarda ce a "investit" deja ! UHUM!!! In fine ... un alt exemplu de posibil BOT ar fi si ztm1318! Deci asa dominilor .. m-atzi cam facut la buzunar ! Nu ma asteptam sa castig dar dorintza era mare de a vedea daca este ceea ce pare ..."un site de licitatzii in timp real" FARA ALTE DEDESUBTURI!!!!! ehhh...sunt unul dintre cei ce au investit si nu s-au ales cu nimik...! Poate cu testarea nervilor:)) asta e ...e Romania si exista si tzepe...! nuh? pacat ...speram sa fie real site-ul asta ... chiar ar fi fost tare! Nuh?Smile Si pacat ca mi-am pierdut banii ... ca stiu cum ii fac de greu!Smile Nu va obositzi cu mesaje de genu ... nu-ti mai incarca contul pe pretbomba...sau alte mesage de acest gen ... asta stiu si yo! Tentatzia e mare !!! Bye bye!
VOILA:

Ultimele Oferte

DODOS1970 - 45.41 lei
haram2d - 45.39 lei
DODOS1970 - 45.37 lei
haram2d - 45.35 lei
DODOS1970 - 45.33 lei
dorothea - 45.31 lei
DODOS1970 - 45.29 lei
haram2d - 45.27 lei
dorothea - 45.25 lei
DODOS1970 - 45.23 lei
Cumparator DODOS1970

Incheiata la: 11.01.2010 05:24

Buna ziua,
Dupa cum am mai mentionat fiecare utilizator alege modul cum liciteaza si cat liciteaza.
Daca veti intreba utilizatorii de pe forum daca puteti castiga cu 10 credite incarcate un gps mio moov 500 veti primi raspuns clar.

...dah .. dar nici macar cu 150...credite !...Tare raspunsul oricum !!! Merci .. m-ai convins!!! U are the man! king

haram2d

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Lun Ian 11, 2010 10:10 am

haram2d a scris:...aaaa... cum sa incep... roBOTI sunt... exemplu? La ora 03.30 am intrat la o licitatzie de 24h la care licita si o anume "persoana" ireala presupun cu id-ul ... DODOS1970...deci retinetzi la 03.30! Am intrat si yo cu creditele mele cele putine si ... am licitat pana la ora 05.30! 2 ore....!!! HMM! Dah si de unde mi-a venit ideea cu roBOT simplu ... a licitat mai mult decat valoarea produsului...unde-i logica...? Tot aici vin si cu un posibil raspuns al ... adminilor sau moderatorilor ce or fi p'aici...! Ca sa nu piarda ce a "investit" deja ! UHUM!!! In fine ... un alt exemplu de posibil BOT ar fi si ztm1318! Deci asa dominilor .. m-atzi cam facut la buzunar ! Nu ma asteptam sa castig dar dorintza era mare de a vedea daca este ceea ce pare ..."un site de licitatzii in timp real" FARA ALTE DEDESUBTURI!!!!! ehhh...sunt unul dintre cei ce au investit si nu s-au ales cu nimik...! Poate cu testarea nervilor:)) asta e ...e Romania si exista si tzepe...! nuh? pacat ...speram sa fie real site-ul asta ... chiar ar fi fost tare! Nuh?Smile Si pacat ca mi-am pierdut banii ... ca stiu cum ii fac de greu!Smile Nu va obositzi cu mesaje de genu ... nu-ti mai incarca contul pe pretbomba...sau alte mesage de acest gen ... asta stiu si yo! Tentatzia e mare !!! Bye bye!
VOILA:

Ultimele Oferte

DODOS1970 - 45.41 lei
haram2d - 45.39 lei
DODOS1970 - 45.37 lei
haram2d - 45.35 lei
DODOS1970 - 45.33 lei
dorothea - 45.31 lei
DODOS1970 - 45.29 lei
haram2d - 45.27 lei
dorothea - 45.25 lei
DODOS1970 - 45.23 lei
Cumparator DODOS1970

Buna ziua,
Dupa cum am mai mentionat fiecare utilizator alege modul cum liciteaza si cat liciteaza.
Daca veti intreba utilizatorii de pe forum daca puteti castiga cu 10 credite incarcate un gps mio moov 500 veti primi raspuns clar.
Admin
Admin

Sus In jos

Enervant ...!

Mesaj  haram2d la data de Lun Ian 11, 2010 6:18 am

...aaaa... cum sa incep... roBOTI sunt... exemplu? La ora 03.30 am intrat la o licitatzie de 24h la care licita si o anume "persoana" ireala presupun cu id-ul ... DODOS1970...deci retinetzi la 03.30! Am intrat si yo cu creditele mele cele putine si ... am licitat pana la ora 05.30! 2 ore....!!! HMM! Dah si de unde mi-a venit ideea cu roBOT simplu ... a licitat mai mult decat valoarea produsului...unde-i logica...? Tot aici vin si cu un posibil raspuns al ... adminilor sau moderatorilor ce or fi p'aici...! Ca sa nu piarda ce a "investit" deja ! UHUM!!! In fine ... un alt exemplu de posibil BOT ar fi si ztm1318! Deci asa dominilor .. m-atzi cam facut la buzunar ! Nu ma asteptam sa castig dar dorintza era mare de a vedea daca este ceea ce pare ..."un site de licitatzii in timp real" FARA ALTE DEDESUBTURI!!!!! ehhh...sunt unul dintre cei ce au investit si nu s-au ales cu nimik...! Poate cu testarea nervilor:)) asta e ...e Romania si exista si tzepe...! nuh? pacat ...speram sa fie real site-ul asta ... chiar ar fi fost tare! Nuh?Smile Si pacat ca mi-am pierdut banii ... ca stiu cum ii fac de greu!Smile Nu va obositzi cu mesaje de genu ... nu-ti mai incarca contul pe pretbomba...sau alte mesage de acest gen ... asta stiu si yo! Tentatzia e mare !!! Bye bye!
VOILA:

Ultimele Oferte

DODOS1970 - 45.41 lei
haram2d - 45.39 lei
DODOS1970 - 45.37 lei
haram2d - 45.35 lei
DODOS1970 - 45.33 lei
dorothea - 45.31 lei
DODOS1970 - 45.29 lei
haram2d - 45.27 lei
dorothea - 45.25 lei
DODOS1970 - 45.23 lei
Cumparator DODOS1970

Ultima editare efectuata de catre haram2d in Lun Ian 11, 2010 6:25 am, editata de 1 ori (Motiv : Nervi!)

haram2d

Sus In jos

Mesaj  lupsee la data de Sam Ian 09, 2010 4:17 pm

Admin a scris:
el_nino576 a scris:sa stiti ca szasztibor este un caracter/sau era. a incercat si el saracu sa deschide un site gen pretbomba: site-ul se numea bid2win.ro. acum site-ul este in revizie de mai bine de 6 luni, deci nu se poate spune ca eu ii fac reclama. daca vreti sa vedeti cum arata szasztibor si sotia lui szaszedit http://www.bidandwin.ro/castigatorii/
si mai ales pe NETFORTUNA ii gasiti acolo
Multumim pentru cautarea efectuata si dovada adusa!
Se pare ca incep sa vorbeasca si robotii de care spune toata lumea ca sunt pe pretbomba si chiar sa faca concurenta la site cu deshidere de noi site-uri.... ce roboti NEASCULTATORI!!
Poate incepe lumea sa intelega ca nu avem nici un interes sa folosim roboti.

Imi cer eu scz atunci...inseamna ca omu e prea blindat de bani si nu are ce face cu ei....

lupsee

Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

urat :(

Mesaj  wonderer la data de Vin Ian 08, 2010 9:04 pm

Sad

wonderer

Sus In jos

:)))))))

Mesaj  razvil la data de Vin Ian 08, 2010 8:23 pm

Multumesc baieti......am multe credite pregatite pt LCD.
Daca si bmwfan are tot asa.....probabil ca ramane pe maine licitatia Razz
dar eu sper sa o iau azi Very Happy

razvil

Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

ii facem fanclub? :)))))

Mesaj  wonderer la data de Vin Ian 08, 2010 8:19 pm

Smile)))

wonderer

Sus In jos

felicitari razvil si bafta si la "iepurele" al doilea :)

Mesaj  wonderer la data de Vin Ian 08, 2010 8:18 pm

Very Happy

wonderer

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus